Menu główne

W galerii:

kategoria: Moje zdjęcia fotka nr: 11

Gram w lotki i rzucam 3 środki

Brydż

W dziale brydż znajdziesz "abc brydża", konwencje brydżowe, tabele wyników i IMP, kalkulator rozkładów i rachunek prawdopodobieństwa w brydżu. Zapraszam!

Rozmaitości

Strona jest ciągle ulepszana - aktualnie pracuje nad oskryptowaniem, nie mogę zaniedbać też grafiki i treści, priorytetem dla mnie jest dział brydż. Dziękuję za wszystkie uwagi.

Aktualności

Wiało...

Dodany: 28.02.2008, 22:09

TrofeaW ostatni weekend dość silnie wiało - na tyle silnie, że zawiało mnie do Elbląga na turniej brydżowy zaliczany do GP Polski - "Żuławski" Warunki do gry były bardzo dobre, niestety ja nie grałem najlepiej i ostatecznie uplasowałem się razem z P. gdzieś w środku. Spałem przy stoliku, gdyż słabo spałem (przez ten wicher) a w dodatku droga była bardzo ciężka - aż trzy razy trzeba było objeżdżać wypadki lub drzewa i konary poprzewracane na drogę.

Od jakiegoś czasu podjąłem całkiem przyzwoitą pracę i nie mam tyle czasu, co kiedyś - mimo to staram się ulepszać stronkę. Napisałem nowy skrypt księgi gości (wkrótce go zainstaluje) a także statystyki wizyt (poprzednie miały tendencje do zerowania się). Mógłbym korzystać z darmowych komponentów, jednak lubię, gdy wszystko robię sam - większa satysfakcja Pozdrawiam wszystkich!

komentarze [1] skomentuj

Naskrobał: Pilsener


Komentarze:

Dodany: 29.02.2008, 21:26

Skomentował: Kasia

i niestety dalej będzie wiało...


Powrót

Copyright © by Pilsener, mail: lp.pw@kereneslip wizyt: 12/36/328/312148/1876318