Menu główne

W galerii:

kategoria: Maróz 4-11 VIII 2006 fotka nr: 8

Na miejscu bitwy znajduje się także skromne muzeum

Brydż

W dziale brydż znajdziesz "abc brydża", konwencje brydżowe, tabele wyników i IMP, kalkulator rozkładów i rachunek prawdopodobieństwa w brydżu. Zapraszam!

Rozmaitości

Strona jest ciągle ulepszana - aktualnie pracuje nad oskryptowaniem, nie mogę zaniedbać też grafiki i treści, priorytetem dla mnie jest dział brydż. Dziękuję za wszystkie uwagi.

Aktualności

Angina w lecie?

Dodany: 02.07.2008, 17:17

lekiDo tej pory sądziłem, że to niemożliwe - ale jednak, ból gardła, gorączka - nie przechodziło, więc musiałem udać się do lekarza po antybiotyki rzecz jasna i zamiast jechać nad jezioro się kąpać, to siedzę w domu i się kuruję :/ Na szczęście po 3 dniach terapii antybiotykami czuję się już znacznie lepiej, ale dawno nie pamiętam, żeby takie paskudztwo mnie złapało. Niech ja tylko dorwę tego, co mnie zaraził

W tym miesiącu mam zaklepany tydzień urlopu i planujemy z Natalcią wybrać się do Sopotu, jednak tamtejsza drogeria trochę nas zniechęca - nie chodzi już nawet o to, czy kogoś stać czy nie, ale o sam fakt przepłacania za wszystko, choćby to były ciepłe siki w plastiku i "lokalu" skleconym z drutu i odpadów z pobliskiej budowy. Gdzie indziej płaci się dwa razy mniej za podobny standard, więc się człowiek trochę burzy - wcale się ludziom nie dziwię, że wybierają Chorwację czy Bułgarię, zamiast brudnego, zimnego i drogiego Bałtyku.

Miło byłoby zakończyć notkę jakimś pozytywnym akcentem, ale jakoś brak takowych - giełda dołuje, inflacja rujnuje, prezydent miasta siedzi Pozostaje jednak nadzieja, że będzie może lepiej Pozdrawiam Wszystkich i życzę udanych wakacji

komentarze [0] skomentuj

Naskrobał: Pilsener


Powrót

Copyright © by Pilsener, mail: lp.pw@kereneslip wizyt: 15/52/148/306853/1848876