Menu główne

W galerii:

kategoria: Maróz 4-11 VIII 2006 fotka nr: 18

Szlak wokół źródeł Łyny jest bardzo malowniczy - wiedzie także szczytem wzgórza

Brydż

W dziale brydż znajdziesz "abc brydża", konwencje brydżowe, tabele wyników i IMP, kalkulator rozkładów i rachunek prawdopodobieństwa w brydżu. Zapraszam!

Rozmaitości

Strona jest ciągle ulepszana - aktualnie pracuje nad oskryptowaniem, nie mogę zaniedbać też grafiki i treści, priorytetem dla mnie jest dział brydż. Dziękuję za wszystkie uwagi.

Aktualności

Urlopik

Dodany: 17.07.2008, 12:11

jezioro Gim wieczoremW tym miesiącu dostałem tydzień urlopu - niestety jaka jest pogoda każdy widzi Mimo to nikt nie robi tragedii - w końcu nad jezioro można jechać i po pracy Razem z Natalią wyjeżdżamy jutro rano do Sopotu - spędzimy tam tylko weekend - nie lubimy siedzieć długo w jednym miejscu ani wylegiwać się nad naszym brudnym i zimnym morzem, a na spacer po Sopocie i Gdańsku więcej czasu nie potrzebujemy.

Planujemy też odwiedzić 3miejskie galerie handlowe - jednak ja za łażeniem po sklepach nie przepadam (nienawidzę oglądać czegoś, czego nie chcę kupić), więc na krótki czas się rozdzielimy - ja w tym czasie zagram jeden turniej z okazji Brydżowego, Międzynarodowego Kongresu Bałtyckiego

Większy urlop planujemy we wrześniu (i wyjazd do Egiptu), mamy nadzieję, że nic nie pokrzyżuje nam planów.
Pozdrawiam wszystkich i udanych wakacji!

komentarze [0] skomentuj

Naskrobał: Pilsener


Powrót

Copyright © by Pilsener, mail: lp.pw@kereneslip wizyt: 10/45/149/306852/1848790