Menu główne

W galerii:

kategoria: Wesele 25-26 VIII 2007 fotka nr: 5

Lekko niewyspany z powodu noclegu w akademiku - wieczór kawalerski przy tym to pikuś

Brydż

W dziale brydż znajdziesz "abc brydża", konwencje brydżowe, tabele wyników i IMP, kalkulator rozkładów i rachunek prawdopodobieństwa w brydżu. Zapraszam!

Rozmaitości

Strona jest ciągle ulepszana - aktualnie pracuje nad oskryptowaniem, nie mogę zaniedbać też grafiki i treści, priorytetem dla mnie jest dział brydż. Dziękuję za wszystkie uwagi.

Aktualności

Czym nas karmią?

Dodany: 03.08.2008, 12:11

spalone mięsoKiedy byliśmy w 3mieście wpadłem na pomysł, aby zjeść obiad w jednej z restauracji znanej i reklamowanej sieci "Fiks" - myślałem, że jak sieć będzie znana, to jedzenie spełnia jakieś normy - nic bardziej mylnego! Rozumiem, że dużo ludzi, że ruch, że brak kadry - ale są jakieś granice. Czekałem grubo ponad pół godziny na banalne danie a co mi w końcu przyniesiono to widać na zdjęciu - SPALONE prawie na węgiel, Natalii natomiast było niedopieczone - ostatni raz jadłem w tej sieci.

Ostatnio prawie w ogóle nie ma mnie w domu - każdą wolną chwilę spędzam nad jeziorem (niestety nie zawsze z Natalią, bo pracuje), nawet w brydża nie gram, byle tylko korzystać z lata, póki jest - rok temu może ze dwa razy byłem nad jeziorem, więc w tym roku muszę się nacieszyć wodą

komentarze [0] skomentuj

Naskrobał: Pilsener


Dodaj komentarz:

Wypełnij formularz (* - pola wymagane)

autor.gif Autor*:

email.gif Email:

gg.gif Gg:

www.gif Www:

Treść komentarza*: (nie więcej niż 999 znaków)

:) :( ;) :D :> :? :hell: :p :] :lol: :cry: :help: :ok: :wow: :ysz: :angry: :* :tuli: :wstydnis:

Pozostało do wykorzystania znaków:

Powrót

Copyright © by Pilsener, mail: lp.pw@kereneslip wizyt: 17/52/148/306853/1848886