Menu główne

W galerii:

kategoria: Tunezja 6-13 IX 2005 fotka nr: 10

Ruiny łaźni

Brydż

W dziale brydż znajdziesz "abc brydża", konwencje brydżowe, tabele wyników i IMP, kalkulator rozkładów i rachunek prawdopodobieństwa w brydżu. Zapraszam!

Rozmaitości

Strona jest ciągle ulepszana - aktualnie pracuje nad oskryptowaniem, nie mogę zaniedbać też grafiki i treści, priorytetem dla mnie jest dział brydż. Dziękuję za wszystkie uwagi.

Aktualności

Wesołych świąt!

Dodany: 23.12.2008, 22:40

I szczęśliwego Nowego Roku oczywiście! Mam nadzieję, że Wasze święta będą udane, co najmniej tak jak moje Co prawda nie ma śniegu, za to wieje jak... no ale nie można mieć wszystkiego. Tak się czasem zastanawiam, czy nie dokonać jakiegoś małego podsumowania mijającego roku? Spróbujmy:

1. W życiu prywatnym - Natalia nie wyrzuciła mnie z domu, więc już jakiś sukces jest Duży dla niej i

2. W brydżu też nie poszło źle - grałem mniej niż w zeszłym roku, ale nagrałem więcej punktów klasyfikacyjnych, moja drużyna także pomimo braku najlepszej pary (oby wracali do zdrowia jak najszybciej) zajęła niezłe (jak na taki skład oczywiście) miejsce w środku tabeli.

3. W życiu zawodowym i finansowym - wtopiłem trochę przez kryzys finansowy, ale nie za dużo Poza tym zmieniłem pracę - praca jak praca, każda ma jakieś wady i zalety, ale jak człowiek chce się rozwijać musi co jakiś czas ją zmieniać, nie wyobrażam sobie pracować 40 lat na tym samym stanowisku, zmiany (aczkolwiek nie gwałtowne i kontrolowane) są korzystne w życiu.

A plany na rok przyszły? Planuję może trochę więcej pracować, może grać, planuję też razem z Natalią wyskoczyć gdzieś do ciepłych krajów - czy się uda, to czas pokaże - nie jestem z tych, co rok planują z góry dzień do dnia i godzinę do godziny. Pozdrawiam Was serdecznie i do zobaczenia w Nowym Roku!

komentarze [1] skomentuj

Naskrobał: Pilsener


Dodaj komentarz:

Wypełnij formularz (* - pola wymagane)

autor.gif Autor*:

email.gif Email:

gg.gif Gg:

www.gif Www:

Treść komentarza*: (nie więcej niż 999 znaków)

:) :( ;) :D :> :? :hell: :p :] :lol: :cry: :help: :ok: :wow: :ysz: :angry: :* :tuli: :wstydnis:

Pozostało do wykorzystania znaków:

Powrót

Copyright © by Pilsener, mail: lp.pw@kereneslip wizyt: ///323632/2379241