Menu główne

W galerii:

kategoria: Moje zdjęcia fotka nr: 2

Przymierzam się...

Brydż

W dziale brydż znajdziesz "abc brydża", konwencje brydżowe, tabele wyników i IMP, kalkulator rozkładów i rachunek prawdopodobieństwa w brydżu. Zapraszam!

Rozmaitości

Strona jest ciągle ulepszana - aktualnie pracuje nad oskryptowaniem, nie mogę zaniedbać też grafiki i treści, priorytetem dla mnie jest dział brydż. Dziękuję za wszystkie uwagi.

Aktualności

Pandemia

Dodany: 31.01.2009, 12:58

Grzane piwoOstatnio przypętało się do mnie jakieś przeziębienie, katary, bronchity itp. to normalne o tej porze roku, zresztą nasz region przoduje jeśli chodzi o liczbę zarażonych. Chcąc odciążyć naszą wspaniałą służbę zdrowia postanowiłem podleczyć się domowymi metodami, a w dodatku połączyć przyjemne z pożytecznym i zrobić grzane piwko, oto mój przepis:

Sposób przygotowania jest oczywisty: podgrzewamy wszystko na małym ogniu, próbujemy i jeśli zachodzi taka potrzeba doprawiamy. Warto też połączyć to z tradycyjnym leczeniem, dziś mamy do wyboru szeroką gamę leków bez recepty: płyn antyseptyczny do płukania gardełka, rutyna, witamina C i B, wapno, paracetamol - sprawdzają się znakomicie przy przeziębieniach, jednak gdy przyplącze się coś poważniejszego (grypa, angina) lepiej udać się do lekarza! Pozdrawiam serdecznie i zdrowia życzę

komentarze [2] skomentuj

Naskrobał: Pilsener


Komentarze:

Dodany: 07.02.2009, 22:55

Skomentował: Discover gg: 1169214 http://discover.ovh.org

A co to za chorowity region ?


Dodany: 05.02.2009, 09:04

Skomentował: Kasia

Michał, a może Ty zacznij zamieszczać na tej swojej stronce przepisy kulinarne.
Ja na pewno wypróbuję Twój przepis jak będę przeziębiona, będzie dla mnie stanowił podstawę leczenia
Pozdrawiam!


Powrót

Copyright © by Pilsener, mail: lp.pw@kereneslip wizyt: 10/45/149/306852/1848796