Menu główne

W galerii:

kategoria: Wesele 25-26 VIII 2007 fotka nr: 10

Jeszcze tylko pamiątkowa fotka i jazda na imprezkę

Brydż

W dziale brydż znajdziesz "abc brydża", konwencje brydżowe, tabele wyników i IMP, kalkulator rozkładów i rachunek prawdopodobieństwa w brydżu. Zapraszam!

Rozmaitości

Strona jest ciągle ulepszana - aktualnie pracuje nad oskryptowaniem, nie mogę zaniedbać też grafiki i treści, priorytetem dla mnie jest dział brydż. Dziękuję za wszystkie uwagi.

Aktualności

Udany wypad do Bydgoszczy

Dodany: 11.04.2009, 01:59

Na rozdaniu pucharówNiedawno udało mi się znaleźć czas, by uczestniczyć w kongresie brydżowym organizowanym przez firmę, dla której pracuję - nie był to czas zmarnowany, gdyż grało się bardzo dobrze i to w przemiłym towarzystwie. Niestety frekwencja nie była rekordowa (niecałe 20 par), jednak było z kim powalczyć (kilku zawodników miało wcale niemały ranking w brydżu sportowym).

Impreza miała charakter głównie integracyjno-towarzyski, a ponieważ ja jestem znany z niechęci do mocniejszych trunków postanowiłem skupić się na grze - nie bez efektów, gdyż przy odrobinie szczęścia zajmowaliśmy w poszczególnych turniejach miejsca pierwsze i drugie, stąd te puchary, które widać na zdjęciach Nie mi oceniać, ile w tym zasługi fartu, ile niechęci do trunków a ile opanowaniu techniki

W nagrodę za dobre wyniki dostanę bilecik na kolejny kongres, organizowany w Ustroniu, mam nadzieję, że Natalia mi wybaczy te kilka dni rozłąki Pozdrawiam wszystkich i Wesołych Świąt!

komentarze [0] skomentuj

Naskrobał: Pilsener


Dodaj komentarz:

Wypełnij formularz (* - pola wymagane)

autor.gif Autor*:

email.gif Email:

gg.gif Gg:

www.gif Www:

Treść komentarza*: (nie więcej niż 999 znaków)

:) :( ;) :D :> :? :hell: :p :] :lol: :cry: :help: :ok: :wow: :ysz: :angry: :* :tuli: :wstydnis:

Pozostało do wykorzystania znaków:

Powrót

Copyright © by Pilsener, mail: lp.pw@kereneslip wizyt: 18/53/148/306854/1848890