Menu główne

W galerii:

kategoria: Maróz 4-11 VIII 2006 fotka nr: 1

Wojskowy Dom Wypoczynkowy w Waplewie nad jeziorem Maróz

Brydż

W dziale brydż znajdziesz "abc brydża", konwencje brydżowe, tabele wyników i IMP, kalkulator rozkładów i rachunek prawdopodobieństwa w brydżu. Zapraszam!

Rozmaitości

Strona jest ciągle ulepszana - aktualnie pracuje nad oskryptowaniem, nie mogę zaniedbać też grafiki i treści, priorytetem dla mnie jest dział brydż. Dziękuję za wszystkie uwagi.

Aktualności

Udane Mistrzostwa Europy Union Scipt w brydżu

Dodany: 20.05.2009, 22:52

Jedna z sal do gryNiedawno wróciłem z branżowych Mistrzostw Europy (pracowników firm pocztowych i telekomunikacyjnych zrzeszonych w Union Scipt), które odbyły się w Ustroniu-Jaszowcu (niedaleko Wisły) - niestety nie dane nam było podziwiać widoków czy wybrać się na górę Czantorię, gdyż dwie drużyny z naszej korporacji wystąpiły w mocno ograniczonym składzie i nie było nawet mowy o tym, aby odejść od brydżowego stolika choć na moment.

Impreza trwała prawie tydzień, zaczynaliśmy grę o 8 rano a kończyliśmy o 23.30, za wyjątkiem połowy dnia w środku eliminacji przeznaczonego na wycieczkę po zabytkowych kopalniach i sztolniach (świetne dla kogoś, kto cierpi na klaustrofobię ) oraz ostatniego dnia, kiedy rozegrano finały a następnie odbyło się uroczyste zakończenie i oczywiście balanga z góralską kapelą hardcore'ową

Grało się super w świetnych warunkach (dobre jedzenie i picie ile co kto chciał, wielkie brawa dla organizatorów z Poczty Polskiej ), na wyniki też nie mogliśmy narzekać gdyż wygraliśmy prawie wszystkie mecze, po eliminacjach prowadziliśmy z dużą przewagą - niestety przegraliśmy jeden mecz i to najważniejszy - o wejście do finału i zdobyliśmy "tylko" brązowy medal, jednak spisała się nasza druga drużyna, która wywalczyła srebro a złoto przypadło drużynie z Norwegii.

W najbliższy weekend wybieram się do Ciechanowa - oczywiście grać w brydża, a imprezę w Jaszowcu będę bardzo miło wspominał - dzisiaj rzadko można spotkać ludzi tak przyjaźnie nastawionych i grających fair, szkoda, że następny raz się spotkamy dopiero za 4 lata... Pozdrawiam wszystkich i do następnego wpisu!

komentarze [0] skomentuj

Naskrobał: Pilsener


Dodaj komentarz:

Wypełnij formularz (* - pola wymagane)

autor.gif Autor*:

email.gif Email:

gg.gif Gg:

www.gif Www:

Treść komentarza*: (nie więcej niż 999 znaków)

:) :( ;) :D :> :? :hell: :p :] :lol: :cry: :help: :ok: :wow: :ysz: :angry: :* :tuli: :wstydnis:

Pozostało do wykorzystania znaków:

Powrót

Copyright © by Pilsener, mail: lp.pw@kereneslip wizyt: 11/46/149/306852/1848803