Menu główne

W galerii:

kategoria: Wesele 25-26 VIII 2007 fotka nr: 5

Lekko niewyspany z powodu noclegu w akademiku - wieczór kawalerski przy tym to pikuś

Brydż

W dziale brydż znajdziesz "abc brydża", konwencje brydżowe, tabele wyników i IMP, kalkulator rozkładów i rachunek prawdopodobieństwa w brydżu. Zapraszam!

Rozmaitości

Strona jest ciągle ulepszana - aktualnie pracuje nad oskryptowaniem, nie mogę zaniedbać też grafiki i treści, priorytetem dla mnie jest dział brydż. Dziękuję za wszystkie uwagi.

Aktualności

Wakacje!

Dodany: 03.07.2009, 12:13

Pogoda dziś w OlsztynieNo i mamy lato, jak na razie przepiękne, oby tak dalej! Dlatego właśnie lubię Olsztyn - kończę pracę, wsiadam w samochód i jadę nad jezioro, do wyboru (blisko Olsztyna, do 30 minut drogi) kilkadziesiąt jezior, a w samym Olsztynie kilka - ja jednak wolę jechać dalej, raz że woda czystsza, a dwa - ludzi mniej. Przy tej temperaturze nie da się w mieście wysiedzieć, nawet w nocy jest ponad 20 stopni (betony oddają ciepło), co jest charakterystyczne raczej dla klimatu subtropikalnego a nie umiarkowanego. Wczoraj woda w jeziorze Gim miała około 23-24 stopni ciepła, nie szło się ochłodzić, dziś będzie pewnie podobnie - czuję, że przepłynę ze dwa kilometry (o ile się nie zasapię w tym upale)

Moja Natalcia niestety nie ma tyle szczęścia - pracuje dziś do 19-stej i jako studentka nie ma umowy o pracę, więc urlop jej niestety nie przysługuje, ale dobrze, że jeszcze politycy w sobotę i niedzielę wszystkich sklepów nie zamknęli, więc praca (choć marna) to przynajmniej jest i zawsze te parę groszy w kryzysie się przyda Pozdrawiam wszystkich i pędzę nad jeziorko, miłego plażowania!

komentarze [0] skomentuj

Naskrobał: Pilsener


Powrót

Copyright © by Pilsener, mail: lp.pw@kereneslip wizyt: 12/49/149/306852/1848836