Menu główne

W galerii:

kategoria: Moje zdjęcia fotka nr: 15

Na zlocie w Poznaniu - rozgrzewka przed turniejem z czołowymi graczami

Brydż

W dziale brydż znajdziesz "abc brydża", konwencje brydżowe, tabele wyników i IMP, kalkulator rozkładów i rachunek prawdopodobieństwa w brydżu. Zapraszam!

Rozmaitości

Strona jest ciągle ulepszana - aktualnie pracuje nad oskryptowaniem, nie mogę zaniedbać też grafiki i treści, priorytetem dla mnie jest dział brydż. Dziękuję za wszystkie uwagi.

Aktualności

I koniec wakacji...

Dodany: 28.08.2008, 20:04

panorama GdańskaNiedługo rozpoczyna się ostatni tydzień wakacji - a jednocześnie utarło się, że i lata również. Nawet Kazik śpiewa, że lata są u nas niegorące i za mało słońca Po każdym lecie czuje się pewien niedosyt, zwłaszcza, jak trafiło się z urlopem w burze i gradobicia :/ Nawet anginę złapałem, takie było lato Na zdjęciu panorama Gdańska, którą zrobiłem z Wieży Mariackiej - akurat jeden dzień pogody wykorzystaliśmy na zwiedzanie 3miasta.

Jednak nie ma co się martwić - w końcu za dwa tygodnie (jak wszystko wypali) lecę (razem z Natalcią oczywiście) do Egiptu, gdzie słońca nie może zabraknąć. Nawet w brydża mało grałem, bo wakacje nie sprzyjają organizacji imprez brydżowych - na zbytnią frekwencję też nie ma co liczyć, sam zrezygnowałem z paru turniejów, aby pojechać nad jeziorko (w końcu tak mało było tych ładnych dni, że trzeba korzystać jak się trafią). Mam nadzieję, że każdy wakacje miał bardzo udane - serdecznie pozdrawiam

komentarze [0] skomentuj

Naskrobał: Pilsener


Dodaj komentarz:

Wypełnij formularz (* - pola wymagane)

autor.gif Autor*:

email.gif Email:

gg.gif Gg:

www.gif Www:

Treść komentarza*: (nie więcej niż 999 znaków)

:) :( ;) :D :> :? :hell: :p :] :lol: :cry: :help: :ok: :wow: :ysz: :angry: :* :tuli: :wstydnis:

Pozostało do wykorzystania znaków:

Powrót

Copyright © by Pilsener, mail: lp.pw@kereneslip wizyt: 10/45/149/306852/1848799