Menu główne

Trochę o mnie

Krótko o mnie na wstępie

Pilsener.jpg

Cześć! Mam na imię Michał, mieszkam i pracuję w Olsztynie - jestem także dobrze znany pod nickiem Pilsener. Urodziłem się 15 listopada 1978, jestem zodiakalnym skorpionem. Na tej stronie zamieściłem kilka ciekawych informacji o sobie i swoich zainteresowaniach, chciałem, żeby to było coś więcej niż zwykły blog. Mam nadzieję, że się Wam spodoba.

Co robię w wolnych chwilach

Natalia

Spędzam dużo czasu z Natalią - to ta urocza osoba obok. Razem lubimy chodzić na spacery, zakupy, do kina lub pubu na piwko - nasze ulubione to "Bohema Jazz Club" oraz "Carpenter Inn".

Gram w brydża - aktualnie gram w III lidze, oprócz ligi także turnieje okręgowe - rzadziej ogólnokrajowe. Lubię także pograć towarzysko ze znajomymi (spotykamy się głównie w pubie "Carpenter inn" na starówce) lub przez internet, najczęściej na kurnik.pl. Więcej w dziale "brydż".

Siedzę przed komputerem - rozmawiam przez komunikator, przeglądam strony, gram (na ogół w brydża, rzadziej strategie, ale lubię też odpocząć od myślenia przy zwykłych strzelankach) - uczę się programowania i tworzenia witryn internetowych - to moje hobby.

Książka/TV - kiedyś czytałem bardzo dużo, teraz nie mam zbytnio czasu. Lubię literaturę rozrywkową: science-fiction, fantasy, sensacyjne, horrory, podróżniczo/przygodowe - dobrze mi się przy nich zasypia. W TV oglądam głównie "Discovery" lub "National Geographic".

Parę słów o moim charakterze

Pilsener.jpg

Jestem: Spokojny i cierpliwy, ale bezwzględny i konsekwentny w tym co robię - mam swoje zasady i nimi się kieruję. Nie wybaczam - jak kogoś skreślę to dożywotnio, nie robię wyjątków dla NIKOGO. Jestem szczery i asertywny - chętnie mówię "NIE" - wyznaję zasadę, że lepszy prawdziwy wróg niż fałszywy przyjaciel. Lubię drwić i kpić z ludzkiej głupoty na wszystkie możliwe strony i sposoby.

Lubię/doceniam: ludzi z honorem i zasadami, skromność, rozsądek, kulturę, wiedzę, poczucie humoru. Lubię ludzi takich jak ja: którzy przede wszystkim MYŚLĄ, mówią to co myślą i robią to co mówią. Oczekuję tylko minimum szacunku i asertywności (ze zrozumienia zrezygnowałem w 97-mym).

Nie lubię/drażni mnie: głupota i ignorancja we wszelkiej formie, wszystko co modne, trendy, wyczesane, wypasione i "elo kul". Nie akceptuję ćpunów (nie uważam ich za ludzi) ani dziw**, gardzę laskami. Jestem człowiekiem tolerancyjnym - nie ścigam ich aż na Madagaskar - muszą tylko przejść na lewą stronę ulicy, gdy ja idę prawą.

Poglądy polityczne: jestem lumpen-liberalnym demokratą - zaliczam się do sitwy układu i łże-elit. Jako rasowy wykształciuch intensywnie fedruję rowy, żeby zrobić dobrze górnikom, politykom i przyczynić się do rychłego poświęcenia świątyni rozrzutności ludzkiej, dzięki czemu pojadę do Europy prawdziwą autostradą - tyle, że wiary.

Copyright © by Pilsener, mail: lp.pw@kereneslip