Menu główne

W galerii:

kategoria: Tunezja 6-13 IX 2005 fotka nr: 31

Po dotarciu do Douz - jednej z największych oaz (zasila ją kilkaset studni)... ...przesiedliśmy się na wielbłądy, niektórzy kiepsko trzymali się w siodle

Brydż

W dziale brydż znajdziesz "abc brydża", konwencje brydżowe, tabele wyników i IMP, kalkulator rozkładów i rachunek prawdopodobieństwa w brydżu. Zapraszam!

Rozmaitości

Strona jest ciągle ulepszana - aktualnie pracuje nad oskryptowaniem, nie mogę zaniedbać też grafiki i treści, priorytetem dla mnie jest dział brydż. Dziękuję za wszystkie uwagi.

Aktualności

Wakacje!

Dodany: 03.07.2009, 12:13

Pogoda dziś w OlsztynieNo i mamy lato, jak na razie przepiękne, oby tak dalej! Dlatego właśnie lubię Olsztyn - kończę pracę, wsiadam w samochód i jadę nad jezioro, do wyboru (blisko Olsztyna, do 30 minut drogi) kilkadziesiąt jezior, a w samym Olsztynie kilka - ja jednak wolę jechać dalej, raz że woda czystsza, a dwa - ludzi mniej. Przy tej temperaturze nie da się w mieście wysiedzieć, nawet w nocy jest ponad 20 stopni (betony oddają ciepło), co jest charakterystyczne raczej dla klimatu subtropikalnego a nie umiarkowanego. Wczoraj woda w jeziorze Gim miała około 23-24 stopni ciepła, nie szło się ochłodzić, dziś będzie pewnie podobnie - czuję, że przepłynę ze dwa kilometry (o ile się nie zasapię w tym upale)

Moja Natalcia niestety nie ma tyle szczęścia - pracuje dziś do 19-stej i jako studentka nie ma umowy o pracę, więc urlop jej niestety nie przysługuje, ale dobrze, że jeszcze politycy w sobotę i niedzielę wszystkich sklepów nie zamknęli, więc praca (choć marna) to przynajmniej jest i zawsze te parę groszy w kryzysie się przyda Pozdrawiam wszystkich i pędzę nad jeziorko, miłego plażowania!

komentarze [0] skomentuj

Naskrobał: Pilsener


Dodaj komentarz:

Wypełnij formularz (* - pola wymagane)

autor.gif Autor*:

email.gif Email:

gg.gif Gg:

www.gif Www:

Treść komentarza*: (nie więcej niż 999 znaków)

:) :( ;) :D :> :? :hell: :p :] :lol: :cry: :help: :ok: :wow: :ysz: :angry: :* :tuli: :wstydnis:

Pozostało do wykorzystania znaków:

Powrót

Copyright © by Pilsener, mail: lp.pw@kereneslip wizyt: 16/159/167/282019/1684001