Menu główne

W galerii:

kategoria: Maróz 4-11 VIII 2006 fotka nr: 13

W drodze powrotnej

Brydż

W dziale brydż znajdziesz "abc brydża", konwencje brydżowe, tabele wyników i IMP, kalkulator rozkładów i rachunek prawdopodobieństwa w brydżu. Zapraszam!

Rozmaitości

Strona jest ciągle ulepszana - aktualnie pracuje nad oskryptowaniem, nie mogę zaniedbać też grafiki i treści, priorytetem dla mnie jest dział brydż. Dziękuję za wszystkie uwagi.

Aktualności

Zaniedbałem stronę :/

Dodany: 17.05.2010, 23:48

Hanower, kiedyś RFNCześć wszystkim, niestety ostatnio rzadko zaglądam nawet na swoją własną stronę, jakoś tak mamy oficjalnie wciąż kryzys a jako człowiek niezbyt radzący sobie w kolejkach po kuroniówkę czy zasiłki ciągnę 1,5 etatu (choć z tego 0,5 planuje zrezygnować, bo jednak brak wolnego czasu daje się we znaki no i ile stresu odpada)

Akurat jakby mało było nieszczęść musiałem zmienić pracodawcę - możliwości współpracy z TP (zwaną powszechnie "tepsą") wyczerpały się definitywnie (pomimo wielu wyjazdów do Warszawy i mniej lub bardziej szczerych chęci obydwu stron), co prawda wiele złego można by o tej korporacji powiedzieć ale płacili regularnie jak w zegarku

Byłem niemal pewny, że będę musiał opuścić Olsztyn (to pustynia dla specjalistów, zwłaszcza IT) a tu niespodzianka - dostałem pracę w całkiem sporej firmie w samym Olsztynie i miałem jeszcze dwie inne ciekawe oferty pracy z okolicy, jak to mówią kto ma szczęście?

Oczywiście nie samą pracą człowiek żyje i chciałby też w brydża pograć oraz zwiedzić kawałek świata - weekend majowy spędziłem w Hanowerze (na zdjęciu) w Niemczech dzięki gościnności kuzyna Mariana (zwanego swojsko Mańkiem lub Maniusiem) i jego małżonki, oczywiście nie mogłem się oprzeć pokusie sprawdzenia niemieckiej policji na autobahnie Niestety o takich drogach możemy pomarzyć.... Sam Hanower także okazał się ślicznym miastem, dużo zieleni, jeziorko, parki i ścieżki rowerowe, piękne ulice, chodniki, na południu malownicze wzgórza - aż żal było wracać

Pozdrawiam wszystkich serdecznie! Nie obiecuję, ale postaram się wpadać tu częściej

komentarze [2] skomentuj

Naskrobał: Pilsener


Powrót

Copyright © by Pilsener, mail: lp.pw@kereneslip